Hakkımızda

Firma Özgeçmişi ve Bilgileri

Firmamızın temeli 1976 yılında İsmail Batur tarafından atılmış ve edindiği yüksek iş tecrübeleri ile 2018 yılında Anonim Şirket olarak kurulmuştur. Kuruluş yeri Ankara'dır. Kuruluşundan günümüze kadar olan sürede mekanik tesisat konusunda uzmanlaşmış ve gerek yurt içi gerekse yurt dışında önemli projeleri başarı ile tamamlamıştır. Faaliyet süresinde mekanik tesisat işlerinin paralelinde inşaat sektörünün diğer dallarında tecrübe edinmiş ve başarılı çalışmalara imza atmıştır. Firmamız İsmail Batur İnşaat, GLOBALTEK LTD. ve KÜNZ temsilciliği firmalarını bünyesinde barındırmaktadır.

Kariyer

Açık İş Pozisyonları

Şu an firmamızda açık iş pozisyonu bulunmamaktadır. İleride değerlendirilmek üzere CV'lerini bizlere mail atabilirsiniz.

info@btrbatur.com

Yapı Firmalarımız

İsmail Batur İnşaat
İnşaat, tesisat, ısı sistemleri, içmimarlık çözümleri.

40 yılı aşkın süredir sektörün çeşitli dallarında hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. 100'den fazla kurumsal referansa sahip firmamız ile daha büyük projelere adım atıyoruz.

Globaltek Ltd. Şti.
Merkezi süpürge sistemleriyle gelişmiş temizlik, hijyen ve arındırma hizmetleri

%59 hissesine sahip olduğumuz GLOBALTEK LTD şirketi Globaltek Avusturya'nın Türkiye ortağıdır. Firmanın ürünleri ile temizlik, hijyen ve arındırma hizmetleri sunmaktayız.

Ruler İçmimarlık
Gereksinimlere yönelik yenilikçi tasarımlar, tadilat ve görsel gelişim uygulamaları

Projelerimizde mekansal gereksinimlere yönelik fonksiyonel ve yenilikçi tasarımlar oluşturuyoruz. Tecrübelerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileriyle birleştirerek çözümler sunuyoruz.

Hans Künz GmbH
Izgara Çöp Temizleme Makineleri ve Hidrolik Çelik Baraj Kapakları imalatı

Türkiye temsilcisi olduğumuz Avusturya Firması Hans Künz GmbH (KUENZ) Izgara Çöp Temizleme Makineleri ve Hidrolik Çelik Baraj Kapakları imalatı yapmaktadır.